Twilight világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight világ

Twilight szerepjátékos oldal
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Gwen Taylor
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Gwen Taylor


Posts : 134
Join date : 2009-10-28

,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitimeThu Nov 19, 2009 12:19 pm

* Új nap ébredt Forks-ra ,csak egy bökkenő van ,hogy én még egyszer sem ébredtem a nappal. Sőt kétszázhét éve nem is aludtam. Ez az éjszaka még unalmasabb volt ,mint a többi.... Nem voltam éhes és egész éjszaka a háztetőkön ültem. hiába voltak az utcán járókelők ,még ,csak rájuk sem bagóztam. Az egész éjjelt végigültem semmit sem csinálva.Párszor elfeküdtem és MP3-mat hallgattam ,de azon kívül unatkoztam. Az idétlen éjszakai rádiós műsorokat hallgatva valahogy kibírtam az estét.
Reggel ,úgymond "felébredve" az unalomból lejöttem a tóhoz. Talán valami "érdekes" is történik ma. Ez az egy reményem van ,hogy nem fogok belehalni az unalomba. Útközben ide elkaptam egy embert ,mivel már kicsit éhes voltam. Komolyan ,hogy jut eszükbe egyedül mászkálni hajnalban az erdőben? Hát nem hallottak még rémtörténeteket? Sose fogom megérteni. Borús az ég... Más szóval jó idő van...Erre gondolva el is raktam magamnak egy jó kis fekete fürdőruhát.. A parthoz érve leccsücsentem és belehajigáltam kavicsokat ,fadarabokat a vízbe. Körülnéztem mindenhol és a gyorsabbikból átvettem a fürdőruhám. Most már egy fekete bikiniben flangáltam a parton. Kiengedtem a hajam és belementem a vízbe. Csak addig mentem ,hogy a hajam ne érjen bele. Nem szeretem ha vizes lesz.Megmártóztam a vízben ,csak annyira ,hogy lejöjjön rólam a reggeli nyoma és ki is jöttem rögtön. Leterítettem magamnak egy plédet és leültem rá. Senki se volt a közelbe ,ennek kifejezetten örültem... Nem akarom ,hogy egy ember betáncikáljon a jó kis reggelembe vagy neki is lőttek.Egy vámpír még idejöhet ,de ,hogy egy ember vagy egy farkas..... Hmmm...Inkább kihagynám.... Ezen gondolkodva vámpírszag csapja meg az orrom.Komolyan most már jósnak is elmehetnék.... A szag egyre erősödik szóval vámpírka idetart. Próbálom kiszagolni ,hogy vega vagy ragadozó ,de nem nagyon sikerül... Majd meglátjuk mi ő és ha közelebb lesz meg is fogom érezni vagy hallani ,ha gondolja... Mindegy nem izgat...
Elkezdek matatni a táskámba ,hogy megtaláljam a mobiltelóm ,de hiába forgatom fel fene tudja hol van.....Kiöntöm a táskám tartalmát a plédre és csodák csodájára kipottyan a telcsim is.... Hát ez nem iagz ,ilyen szerencsétlen is ,csak én lehetek...
Miután sokáig kotorásztam táskámban ,egyre közeledő lépések írányába fordulok.... Hamarosan meg is látom a vámpírkát ,aki mint érzem ragadozó...Pont ,mint én... Ha marad ,marad ,hanem , nem.... De én most nem fogom hülyének tettetni magam ,hogy rögtön hozzászólok... Lehet ,hogy az a kiscsaj Dotty lehordása miatt... Tök mindegy ,akkor sem fogok köszönni ,míg nem tudom marad-e...*
Back to top Go down
Storm Ballantyne
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Storm Ballantyne


Posts : 13
Join date : 2009-11-18

,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: Re: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitimeSat Nov 21, 2009 1:43 am

Megszokott reggel a washingtoni Forks városában. Odakint szokás szerint vagy borult az idő, vagy már éppen az eső lába is lóg... Őszinte leszek, ilyenkor a legtöbb embernek esze ágában sincs kimozdulni, mondván, még az életkedvük is elmegy. Ha viszont ez tényleg így van, akkor már csak azt szeretném tudni, az ilyen napmániások minek költöznek az Államok legcsapadékosabb községébe? Na, ki lesz az a bátor jelentkező, aki megmagyarázza nekem? Senki...? Milyen kár... Pedig igazán kíváncsi lettem volna rá... Majd legközelebb.
Egy dologról még nem beszéltünk: ha az ember lánya időközben vámpírrá vált, akkor egészen más indíttatásból költözik éppen ide. Például szeretne napközben anélkül emberek között mozogni, hogy azok látványosan megbámulnák a külseje miatt, mivel a bőre úgy csillog, mint a gyémánt. Ha valaki nem szereti a feltűnést, akkor ez a kettő igazán rossz párosítás. Igaz, az ilyen időjárás mellett az állandó napszemüveg viselése is baromságnak tűnhet... Igen ám, csakhogy a vörös szivárványhártya alapesetben nem sok emberben kelthet bizalmat. Sőt, fogalmazhatnék úgyis: egyenesen senkiben. Van ilyen.
Mint mindig, az éjszakát most is írással ütöttem el, mint az elmúlt, majdnem tíz évben mindig. Azt nem mondanám, hogy a tevékenykedésemnek egy komplett regény lesz az eredménye valamikor, de természetesen ennek a lehetősége sincs kizárva. Forksban néha kifejezetten nehéz elkülöníteni egymástól a nappalt és az éjszakát, mint például a maihoz hasonló borongós reggeleken is. Alig volt világosabb, mint pár órával korábban. Miután végre lehajtottam a laptop tetejét, először a fürdőszobában lefürödtem, majd felöltöztem, s a művelet végére egy fekete farmert és sötétkék blúzt húztam, illetve, az őszi időjárásra való tekintettel, egy edzőcipő leledzett a lábamon. A hajamat pedig - praktikum címén - egy egyszerű lófarokban fogtam össze. Mivel terveim szerint olyan helyre készültem, ahol ilyentájt nem sűrűn fordulnak meg emberek, lemondtam a napszemüveg nyújtotta "biztonságérzetről". Jól megleszek anélkül is, szerintem.
A lakásomból kilépve gyorsan körülnéztem, nem-e flangálnak illetéktelenek a közelben, majd amikor megnyugodtam, gondolkodás nélkül nekilódultam. Hagytam, hogy a vámpírokra jellemző gyorsaság átvegye a testem feletti irányítást, s az vezényeljen, egészen a célomig. Az erdő széléhez érve lefékeztem, majd az egyik fnak dőlve akadályoztam meg, hogy ott helyben elvágódjak. Nem lett volna szép látvány.
A fák között sétálva megszállt a nyugalom. Mindig is így volt ez, a természet közelsége igen érdekesen hatott rám. Lehet, hogy ki kellett volna hoznom magammal egy jegyzetfüzetet? Most már kár a gőzért, majd legközelebb. Hacsak el nem felejtem... Amint kitettem a lábamat az egyi9k tisztásra, szinte megcsapott a közelben tanyázó vámpír ereje. Körbenéztem, és megláttam egy lányt, aki éppen azzal volt elfoglalva, hogy megtalálja a mobiltelefonját. Hajából még lassan csepegett a víz, talán nemrégen fürdött meg. Ahogy felnézett, szinte azonnal találkozott a pillantásunk, így óvatosan biccentettem egyet felé, ám nem szólaltam meg. Tudom, rossz szokás, de valahogy sosem szerettem megszólítani másokat. Biztosan a neveltetésem teszi, vagy ki tudja... Tekintetemmel hol a lány arcát, hol pedig a közelben - tőlünk alig pár lépésnyire - elterülő tó szürkésen csillogó víztükrét szemléltem. Nem is emlékeztem rá, hogy ebben az erdőben van ilyen rész is... Látszik, hogy régen jártam erre.


Last edited by Storm Ballantyne on Sat Nov 21, 2009 11:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Gwen Taylor
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Gwen Taylor


Posts : 134
Join date : 2009-10-28

,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: Re: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitimeSat Nov 21, 2009 1:55 pm

* Biccent felém és arra gondol ,hogy rossz szokás ,hogy nem szólít meg senkit. Ez komoly? A törpe lecseszett mert köszöntem neki ez meg sopánkodik ,hogy rossz szokása nem leszólítani embereket. Jó régen járhatott itt ,ha erre a gyönyörű tóra nem emlékszik. Úgy belemerültem a gondolataiba és az enyémekbe ,hogy ,ahelyett ,hogy megszólaltam ,gondolat átvitellel szólítottam meg. ~Szia! Én Gwen Taylor vagyok. Örvendek a találkozásnak.~ Mondom neki telepatikusan. Amint észre veszem ,hogy ezt nem mondtam ,hanem sugároztam neki ,megrázom a fejem és megszólalok.*
- Bocsánat nem gondolat átvitelt akartam alkalmazni ,csak köszönni akartam.Szóval Gwen vagyok téged hogy hívnak?
*Mondtam neki magyarázkodva. Máris elárultam a képességem ,de nem nagyon zavar. Gyorsan visszapakolok a táskámba és felállok a plédről. Odamegyek a tópartjához és leülök. Lábamat a vízbe lógatom és hátrafordulok a lány felé.*
- Maradsz?
*Kérdeztem kedvesen mosolyogva a lányra. Remélem marad. Jól esne egy kis beszélgetés egy ilyen unalmas éjjel után. Szeretek beszélgetni . Eltereli a figyelmem a gondolatokról. Olyankor ,nem hallok minden gondolatot. De a csendben minden gondolatot hallok ,még ha nem is akarom hallani. Ezért nem is szeretek csöndben maradni.Főleg beszélgetés közben idegesítő. Mielőtt kimondaná már tudom a választ. Most is simán megtudhatnám a nevét ,ha nem koncentrálnék erősen ,hogy ne olvassak belőle.
A lábamat a hideg víz simogatja miközben gondolkodok. Olyan jó érzés. Szeretem a vizet ... Gyengének tűnik és mégis képes kivájni egy követ. Képes magával sodorni egy hatalmas szikladarabot és elmorzsolni homokká.. Újra a lányra pillantok és megkérdem.*
-Szóval? Maradsz?
*Kérdezem és tekintetemet újra a tó vizére szegezem. Gyönyörű. Szeretem ezt a helyet ,mindig eltudok gondolkodni itt.*
Back to top Go down
Storm Ballantyne
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Storm Ballantyne


Posts : 13
Join date : 2009-11-18

,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: Re: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitimeSat Nov 21, 2009 11:46 pm

Őszinte leszek, egyáltalán nem vártam, hogy megszólít. Sőt, egyáltalán nem számítottam rá. Ahhoz vagyok szokva, hogy a hozzám hasonlók jó része messzire elkerül - legyen szó ragadozóról, vagy "vegetáriánusról", nem számít -, mivel nagyjából az első pillanatban rádöbbennek, hogy valami nem stimmel velem. Pontosabban megfogalmazva... Nos, érzik rajtam, hogy nem vagyok túl kommunikatív. Szerintem, ezen nincs mit csodálkozni, biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, akivel már a beszélő viszonyt is nehéz kialakítani.
A legérdekesebb az volt az egészben, hogy egy idő után valóban megszólított, ám a száját egy pillanatra sem nyitotta ki, helyette a hangja azonnal a fejemben csendült fel. Remek, egy gondolatolvasó, állapítottam meg magamban. Hosszúra nyúlt életem során nem ez az első alkalom, hogy ilyen jellegű vámpírral találkoztam - kiváltképp, mert a telepatika egyike a leggyakrabban előforduló vámpírképességeknek -, de emlékeim szerint, a többség csak a gondolatolvasást használata, a gondolatátvitelt szinte feleslegesnek tartották. Ne kérdezze senki, miért pont így alakult, mert nem tudom. De biztosan van rá logikus magyarázat.
Noha ezzel a lépésével sikerült meglepnie, az átlagos halandókkal ellentétben, nekem sikerült megúsznom az ilyenkor szokásos összerándulást, és félő pillantásokat. Igazából nem is értettem, hogy miért kér hangosan bocsánatot amiatt, hogy telepatikus úton szólt hozzám. Nem kaptam szívrohamot, meg semmi ilyesmi, szóval nem kell aggódni. Mint kiderült, Gwen-nek hívják - egészen pontosan Gwen Taylornak -, s mint az ilyenkor szokás, rákérdezett az én nevemre is. A jólneveltség mesterfoka... Könnyű szerrel kiolvashatta volna a fejemből, ehhez képest inkább a nehezebb utat választotta. Dicséretes. Ezek szerint tudja, milyen keretek között illik használni az efféle "adományt".
- Storm - feleltem egyszerűen, minden különösebb probléma nélkül. Noha van vezetéknevem, azt csupán a halandók világában használtam, hiszem a hozzám hasonlók között a családnak nemigen tulajdonítanak jelentőséget. Leszámítva, ha mondjuk egy nagyobb vámpírfalkáról beszélünk, mint amilyen a hírek szerint Forksban is él.
Figyeltem, amint gyorsan összepakolja a plédre kiszórt dolgait, majd gondol egyet, s leül a tó partjára. Lábfeje elmerült a hideg vízben, majd a válla felett hátrasandítva nézett rám, s tett fel számomra egy újabb kérdést. Azt hiszem, nagyon elgondolkozhattam, mert egy idő után - nagyjából egy-két percnyi különbséggel - újra megkérdezi.
- Persze, hogy maradok. Ha már idáig eljöttem, nem fordulok vissza - vontam vállat, majd leültem a kissé nedves fűbe. Mindegy, a farmer kibírja.
Back to top Go down
Gwen Taylor
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Gwen Taylor


Posts : 134
Join date : 2009-10-28

,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: Re: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitimeTue Nov 24, 2009 3:03 pm

*Storm. Milyen szép hosszú neve van......Mondjuk nem számít ,annyira a vezetéknév ,hisz már nagy valószínűséggel az egész családja halott. Nálunk ez már ,csak így megy. Mi élünk ,ők viszont meghalnak ,ha csak nem vámpírok szintén. Miután már másodszorra kérdeztem meg a "maradsz?" kérdést végre válaszolt. Válaszolt és leült a vizes fűbe. Felálltam és odasétáltam a plédemhez és újra kiterítettem. Lehuppantam rá és újra Storm-ra néztem.*
- Nem akarsz inkább ide ülni? Nem muszály vizes gatyával járkálni....
*Mondtam mosolyogva neki és megveregettem magam mellett a takarót. Remélem nem az a visszahúzódó típus ,aki meg sem szólal és nem hajlandó beszélgetni. Mondjuk ,ha igen az sem baj. Mindenkit ,úgy kell elfogadni ,ahogy van.Legfeljebb végigunom a napomat is az éjjel után.Gyorsan mielőtt még megszólalna közbevágok.*
-Lenne kedved beszélgetni?????
*Lehet kicsit hülyének hisz ,amiért alig ismerem és máris beszélgetni akarok vele ,de most nem különösebben izgat. Nézhet ,akármilyen idiótának én akkor is kimondom ,amit gondolok. Ami a szívemen ,a számon.... Ha valakinek nem tetszik ne is próbáljon meg barátkozni velem. Miközben mindkét kérdésemre a válaszát vártam elgondolkodtam kicsit. Általában ez van ,ha sokáig nem szólalok meg. Belemerülök a gondolatok tengerébe. Ha meg nem ,akkor meg minden gondolatát hallom az illetőnek. Most megpróbáltam mindkettőt elkerülni és csak rá figyelni. Még mindig őt bámultam válaszra várva.*

/bocsi a hosszért ,csak kivagyok.... Very Happy /
Back to top Go down
Sponsored content





,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Empty
PostSubject: Re: ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/   ,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/ Icon_minitime

Back to top Go down
 
,,Maybe ,I'm going to hell ,but at least all my friends will be there." /Gwen and Storm/
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My best friends " Haylie Simpson"
» Gwen Taylor
» Storm Ballantyne
» "I'd like to make my self believe, that planet earth moves slowly" (Tom & Jess game)
» Nobody really dies while we remember him.^^ [Dotty and Gwen game]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight világ :: .forks. :: .erdő. :: Tó-és tópart-
Jump to: