Twilight világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight világ

Twilight szerepjátékos oldal
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?

Go down 
AuthorMessage
jasper
Guest




MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 10:52 am

az oldal címét valamiért nem jeleníti meg itt, de ott van a chatben.
Back to top Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay


Posts : 48
Join date : 2009-10-26
Age : 31
Location : Forks

MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 10:40 am

Jah nekem is a tárolt változatot javasolták... bár elégé furán adja vissza! vagy csak nálam, nem tudom...

Mindegy a tényeken nem változtat! Akkor csak sok sikert kívánahtok!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
jasper
Guest




MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 10:31 am

tárolt változatként megpróbáltam lementeni ezt-azt, bár elég nehézkesen, és lassan sikerül :S

rendben, szólni fogok ^^

jah, én is dühös voltam, és még sokan :S ez szemétség volt. twitteren meg ott sajnálkoznak, bocsiznak... hát kva jó, attól még lehetett volna szólni Sad
Back to top Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay


Posts : 48
Join date : 2009-10-26
Age : 31
Location : Forks

MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 10:17 am

Köszi, hogy válaszoltál!!!!

Szólj ha bármiylen segítségre szükség van, bár ezt a fórumszolgáltatót még nem ismerem, de már forumotion-on aktívan dolgozok egy másik fórumon!!!

Am a képi anyagot, és a játékokat lehet, hogy meg tudom menteni! Vagy hogy te is el tudod e ezt intézni. Ha szükség van rá, szólj és neki is állok! Meg hasonlók!!!!

A saját játékaimat már lementettem!!! Very Happy
teljesen kivoltam akadva, mikor megtudtam, hogy csak úgy törölték az ipbfree-t!!!

S már most köszönöm, a többi tag nevében is, hogy újjáépíted a semmiből a mi drága fórumunkat!!! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
jasper
Guest




MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 9:55 am

Az ipbfree megszűnt, valószínűleg végleg. Egy szót sem szóltak előre, nem volt figyelmeztetés, tehát minden elveszett :S
Van egy hasonló tárhely, az invisionfree /amivel nem igazán vagyok kibékülveXD/ és oda csináltam mmeg az új fórumot. Mivel Ed user nincs gépnél, így csak magamtól kezdtem neki, de gondolom ő sem akarja csak úgy hagyni a fenébe az egészet, tehát bátorkodtam újrakezdeni.


az ipbfree-hez képest gyengébb - szerintem - és azt hallottam, hogy nem igazán kedvelik a más nyelvű oldalakat, és van rá esély, hogy törlik. Nos, reménykedjünk benne, hogy nem így lesz.
Back to top Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay


Posts : 48
Join date : 2009-10-26
Age : 31
Location : Forks

MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 3:05 am

Ez most csak egy ideiglenes probléma, vagy tartós? Remélem valaki azért felnéz ide, és majd tud választ adni. Más kapcsolatom nincs azzal a fórummal. Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
Sponsored content





MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Empty
PostSubject: Re: MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?   MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel? Icon_minitime

Back to top Go down
 
MI történt az ipbfreee-s oldallal? S egyáltalán az összes többivel?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight világ :: .általános. :: .ismerkedő.-
Jump to: