Twilight világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight világ

Twilight szerepjátékos oldal
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 .csevegő.

Go down 
+13
Renesmee Cullen
Angelina Black
Chelsea P. White
Gregory Adams
Cathy Miller
Gwen Taylor
Alice Cullen
Isabella Swan
Elisabeth Sparrow
Emily Sienna Perh
Zoey Averay
vanessa aileen white
Jessica Elisabeth Angel
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AuthorMessage
Emily Sienna Perh
Vérfarkas
Vérfarkas
Emily Sienna Perh


Posts : 40
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:58 am

Chelsea P. White wrote:

nem viccelek. Még esetleg Kristen, meg Kellan jó. De hát Charlie... Meg Edward...*utóbbiért mindjárt kinyírják, úgyhogy fotel mögé bújik*

Hááát, azokon én is nevettem XD

Én Jakebubut imááádooom. <33
Back to top Go down
Gwen Taylor
Ragadozó vámpír
Ragadozó vámpír
Gwen Taylor


Posts : 134
Join date : 2009-10-28

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:49 am

Találtam egy olyan szép idézetet:
A szív lassú halállal hal meg. Egyenként hullatja el a reményeit, miként a fa a leveleit. Mígnem egy szép napon elfogynak. Nincs remény, nem marad semmi...
Back to top Go down
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:48 am

Én is röhögtem, és hiába mondtam neki, hogy te mama, az Dzsé-kob, továbbra is Jákobnak hívja. xD
Back to top Go down
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:46 am

Leah Clearwater wrote:
Igen, éljen Dzsékob Blekk xD. Emlékszem, amikor a mama olvasta a könyvet, úgy mondta hogy Jákob xD.
lol
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:43 am

Igen, éljen Dzsékob Blekk xD. Emlékszem, amikor a mama olvasta a könyvet, úgy mondta hogy Jákob xD.
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:40 am

Elisabeth Sparrow wrote:
Leah Clearwater wrote:
Ne aggódj Chelsea, én egyetértek veled ^^. Szerintem akiket jól eltaláltak az Alice, Bella és Victoria. Meg Rosalie is egész jó. Emmettet egy kicsit izmosabbnak képzeltem volna, mert ugyebár "nyers erő...". Meg Edward, hát öö. Na őt, eléggé elrontották, már elnézést XD. Nem vagyok Pattinson-fan.
Én Lautner Fan vagyok!xD
őt sem bírom annyira de százszor jobb mint Rob. Őt csak Hp-ben szerettem. mert meghalt xD na jó nem ám, ott még aranyos volt
Back to top Go down
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:39 am

Leah Clearwater wrote:
Ne aggódj Chelsea, én egyetértek veled ^^. Szerintem akiket jól eltaláltak az Alice, Bella és Victoria. Meg Rosalie is egész jó. Emmettet egy kicsit izmosabbnak képzeltem volna, mert ugyebár "nyers erő...". Meg Edward, hát öö. Na őt, eléggé elrontották, már elnézést XD. Nem vagyok Pattinson-fan.
Én Lautner Fan vagyok!xD
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:38 am

Ne aggódj Chelsea, én egyetértek veled ^^. Szerintem akiket jól eltaláltak az Alice, Bella és Victoria. Meg Rosalie is egész jó. Emmettet egy kicsit izmosabbnak képzeltem volna, mert ugyebár "nyers erő...". Meg Edward, hát öö. Na őt, eléggé elrontották, már elnézést XD. Nem vagyok Pattinson-fan.
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:35 am

Emily Sienna Perh wrote:
Chelsea P. White wrote:

Én Alice-n kívül majdnem mindenkit újraválasztanék xD

Ugye most csak viccelsz? Surprised Surprised
nem viccelek. Még esetleg Kristen, meg Kellan jó. De hát Charlie... Meg Edward...*utóbbiért mindjárt kinyírják, úgyhogy fotel mögé bújik*
Back to top Go down
Emily Sienna Perh
Vérfarkas
Vérfarkas
Emily Sienna Perh


Posts : 40
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:34 am

Chelsea P. White wrote:

Én Alice-n kívül majdnem mindenkit újraválasztanék xD

Ugye most csak viccelsz? Surprised Surprised
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:33 am

Leah Clearwater wrote:
Nem ez az első, hogy rossz színészt választottak... xd
Én Alice-n kívül majdnem mindenkit újraválasztanék xD
Back to top Go down
Emily Sienna Perh
Vérfarkas
Vérfarkas
Emily Sienna Perh


Posts : 40
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:32 am

Chelsea P. White wrote:

sztem illik. olyan kis szerény... nagy lófej módjára xD

Igen! Ezt akartam mondani! Lófeje van XD
Back to top Go down
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:32 am

Nem ez az első, hogy rossz színészt választottak... xd
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:31 am

Emily Sienna Perh wrote:
Nekem a feje nem tetszik...olyan hosszú...és furcsa .Nem illik Leah szerepére... Suspect Suspect
sztem illik. olyan kis szerény... nagy lófej módjára xD
Back to top Go down
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:31 am

Hát jó, de ha egyszer a filmben ő játssza... xD Most már végülis tökmindegy. Max nem lesz aláírás, oszt kész. xD
Back to top Go down
Emily Sienna Perh
Vérfarkas
Vérfarkas
Emily Sienna Perh


Posts : 40
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:30 am

Nekem a feje nem tetszik...olyan hosszú...és furcsa .Nem illik Leah szerepére... Suspect Suspect
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:30 am

na most Very Happy
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:29 am

Leah Clearwater wrote:
Szerintem se XD. De ő játssza majd Leaht az Eclipse-ben... amikor megláttam, hogy néz ki azt hittem, csak vicc XD.
azért ajánlottam fel, hogy az eclipse kezdetéig legyen Megan. Leah kisséé...ronda (bocsi, csak aláírásmintázom. ezt lehet hogy nem kellett volna írni)
Back to top Go down
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:27 am

Szerintem se XD. De ő játssza majd Leaht az Eclipse-ben... amikor megláttam, hogy néz ki azt hittem, csak vicc XD.
Back to top Go down
Emily Sienna Perh
Vérfarkas
Vérfarkas
Emily Sienna Perh


Posts : 40
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:26 am

Leah Clearwater wrote:
Klassz! ^^ Mostmár csak az aggaszt, hogy nincs egy normális kép Julia Jonesról xD

Szerintem nem is olyan szép a csaj XD
Back to top Go down
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:23 am

Vanessa Aileen White wrote:
Elisabeth Sparrow wrote:
Vanessa Aileen White wrote:
Elisabeth Sparrow wrote:
Valaki tud nekem segíteni?
What a Face What a Face What a Face What a Face

miben? Very Happy
van egy oldalam, és van azon egy gagyi fejléc, és én nem tudok szépet csinálni. Tudsz nekem segíteni? cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

hát, öm... megpróbálhatom esetleg Very Happy írj egy PM-et címmel, vagy ha tudod a fejléc méretét, akkor azt Very Happy
Kösziii!!!*agyomöleli*
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:19 am

Klassz! ^^ Mostmár csak az aggaszt, hogy nincs egy normális kép Julia Jonesról xD
Back to top Go down
vanessa aileen white
Vérfarkas
Vérfarkas
vanessa aileen white


Posts : 142
Join date : 2009-10-25

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:18 am

Elisabeth Sparrow wrote:
Vanessa Aileen White wrote:
Elisabeth Sparrow wrote:
Valaki tud nekem segíteni?
What a Face What a Face What a Face What a Face

miben? Very Happy
van egy oldalam, és van azon egy gagyi fejléc, és én nem tudok szépet csinálni. Tudsz nekem segíteni? cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

hát, öm... megpróbálhatom esetleg Very Happy írj egy PM-et címmel, vagy ha tudod a fejléc méretét, akkor azt Very Happy
Back to top Go down
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:17 am

Leah Clearwater wrote:
Igen, igen, tudjuk, tudjuk, hogy a mi kis drága Leah-nk állandóan elcsászkál, de azért bejelenteném, hogy ismét ittvagyok xD.

Éssss mi szúrta ki majdnem a szememet? Az ALÁÍRÁS XD. Bárkinek is sikerült megcsinálnia, gratula xD.
Zoey tanácsára Nessa meg tudta csinálni ^^
Amúgy szióka!
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Leah Clearwater
Vérfarkas
Vérfarkas
Leah Clearwater


Posts : 70
Join date : 2009-10-27

.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 9:15 am

Igen, igen, tudjuk, tudjuk, hogy a mi kis drága Leah-nk állandóan elcsászkál, de azért bejelenteném, hogy ismét ittvagyok xD.

Éssss mi szúrta ki majdnem a szememet? Az ALÁÍRÁS XD. Bárkinek is sikerült megcsinálnia, gratula xD.
Back to top Go down
Sponsored content





.csevegő. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: .csevegő.   .csevegő. - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
.csevegő.
Back to top 
Page 3 of 21Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight világ :: .általános. :: .ismerkedő.-
Jump to: