Twilight világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight világ

Twilight szerepjátékos oldal
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 .közhírré tétetik!.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír/Admin
Vegetáriánus vámpír/Admin
Edward Cullen


Posts : 270
Join date : 2009-10-25

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 12:31 pm

És páráráráám, következik a naaaagy bejelentés....
...ismét költözünk! Ennek valaki örül, valaki nem, tudom, hogy megoszlanak a vélemények. És azt is sejtem, hogy elegetek van már a költözésből, de ez lesz a nekünk való oldal, higgyétek el!
Ipbfree-re költözünk, amely nemzetközileg is elismert szj-os oldal. Angol, de nem olyan nehéz kezelni, sőőőt. Szerintem könnyen beletanultok majd, ez nem fog problémát okozni. Szép kinézetet tudunk létrehozni, szebbet, mint amit forumotion lehetővé tesz, az ipbfree eleve jobb, és megbízhatóbb is.
Kérlek titeket, adjatok egy esélyt az új Twilightvilágnak, ígérem, hogy többször nem fogunk elköltözni. [legalábbis nem mostanában. xP]

És most jöjjön egy kis szakmai tájékoztató: A Twilightvilág 3 már egy haladó szj-os oldal lesz, ezáltal növekedik a minimum szószám postoknál, illetve előtörténet írásakor is.
Egy postnak minimum 350-400 szóból kell állnia, ami nem olyan ördöngős, többetek ezt már itt is simán elérte vagy meghaladta.
Az előtörténet elbírálásakor sok mindent figyelembe veszünk, és ezt is szigorúbban értékeljük majd egy fokkal. Szerintem nagyon nem lesz probléma az itteni előtörik átvitelével, mert ezeket is már viszonylag szigorúan néztük, szóval nem garantálom, de valószínűleg oda is megfelel majd.

A canon karaktereknél nem lesz stopp, másnak is adunk esélyt, így aztán ez az egész aki kapja, marja alapon fog történni. Kérlek titeket, Bella helyét tartsátok fent, Bella biztos hogy jön, Rosalie nem biztos, de erre előbb nála rákérdezünk. A többi canon természetesen szabad, így hát aztán hajrá, csapjatok le rájuk bátran!

Moderátoraink körében nem történt változás, csak az, hogy Vanessa Aileen White helyett Jasper lett moderátor. Természetesen mindegyikünkhöz fordulhattok segítségért, örömmel segítünk nektek. Legyen szó játékkal kapcsolatos dolgokról vagy esetleg arról, hogy elakadtál, állunk rendelkezésetekre.

És végül, de nem utolsó sorban:
Ez az oldal is nyitva marad! Nem tudom, hogy ez kinek mennyit jelent, de így lesz. Itt lesz majd a vegyes csoport, ahol lesznek kezdők is, haladók is, és olyanok is, akik közepesen játszanak jól. Ha úgy érzitek majd, hogy belejöttetek a játékba, akkor ti is csatlakozhattok hozzánk az új oldalra. Wink

Na, én ennyi voltam, vár titeket a www.twilightvilag.ipbfree.com
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 2:44 am

Hali^^
Csak szeretném mondani mindenkinek hogy december 28-tól január másodikáig nem leszek fenn, és a hazaérkezésem után se várjatok rögtön reagokat tőlem, mert lesz mit pótolnom a suliban. Úgyhogy bocsánatot kérek mindenkitől akinek tartozom de egyenlőre nem tudok válaszolni, viszont majd igyekszem.
Back to top Go down
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeSun Nov 22, 2009 4:58 am

Twilighterek, ezt tudnotok kell:
A filmtörténet során még soha egyetlen filmet nem néztek meg a premier napján a nagyvilágban, mint ahányan a Twilight-saga friss epizódját, a New Moon-t látták. Több mint 72,7 millió dollárral nyitott a vámpír-romantika.A Twilight első része se panaszkodhatott persze,383 millát sikerült összesen összelapátolnia a stábnak, de a totális hisztéria csak az első rész után indult be. Ha már az első napon ekkora sikerrel zárt a film, vajon mi lesz itt még az elkövetkezendő hetekben?

A filmet péntek hajnalban összesen 3514 moziban vetítették, és várhatóan már az első hétvégén bőven túlfut majd a 100 milliós bevételen.

Az eddigi rekorder a Harry Potter volt.
Back to top Go down
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 9:07 am

Már megint én vagyok. ^^
Most hatalmas hírem van. Nem kell nagyon bonyolult dologra gondolni.
Egy másik oldal modija javasolta. nem tudom ki mennyire ismeri ezt a képfeltöltési lehetőséget.
De nekem bevált. Nem ördöngösebb a myimg.de-nél vag a kepfeltoltes.hu-nál.
A legjobb, hogy tapasztalataim szerint működik
www.tinypic.com
Csak feltöltöd a képet, és már szinte kész is vagy
!
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Elisabeth Sparrow
Ember
Ember
Elisabeth Sparrow


Posts : 176
Join date : 2009-10-27
Age : 26

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 4:13 am

♫♫
♥️♥️
ღღ
<3<3
(L)(L)
¤¤
«•´¨*•.¸¸.♥️*(ide írd amit szeretnél)*♥️.¸¸.•*¨`•»
★★
☆☆
█ █
█▓▒░$$$★☆·٠•●(ide írd amit szeretnél)●•٠·☆★$$$░▒▓█
♡♡
●●
®️®️
**
@@
&&
##
<>
><
$$
ßß
đđ
ĐĐ
[]
][
☼☼
ஜஜ
§§
°°
••
••
™️™️
ЯR
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
·٠•●♥️●(ide írd amit szeretnél)●♥️●•٠·


=) Pár jel, mivel ahogy láttam, egyre többen írnak hsz-ket úgy hogy:
-Kicsi kép, kicsi kép, kicsi kép-
-Név (akinek megy)-
-tartalom-

Ezek közé a nevet lehet írni ^^
Lehet hogy még bővítem majd.
█ ▓▒░$$$★☆·٠•●Használjátok egészséggel!●•٠·☆★$$$░▒▓█
Back to top Go down
http://www.taylor-as-jacob.mlap.hu
Jessica Elisabeth Angel
Vegetáriánus vámpír
Vegetáriánus vámpír
Jessica Elisabeth Angel


Posts : 113
Join date : 2009-10-26

.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 3:08 pm

...
Back to top Go down
Sponsored content





.közhírré tétetik!. Empty
PostSubject: Re: .közhírré tétetik!.   .közhírré tétetik!. Icon_minitime

Back to top Go down
 
.közhírré tétetik!.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight világ :: .általános. :: .hírek.-
Jump to: