Twilight világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight világ

Twilight szerepjátékos oldal
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Angelina Black

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Chelsea P. White
Vérfarkas
Vérfarkas
Chelsea P. White


Posts : 167
Join date : 2009-10-25

Angelina Black Empty
PostSubject: Re: Angelina Black   Angelina Black Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 9:50 am

Oh, Honey!

Szegényem, nem egy könnyű életed volt. Azért remélem tényleg nem maradsz magányos, én majd próbálok ott lenni neked, persze csak ha nem baj^^
El vagy fogadva
Csak azért a kinézetet, jellemet bővítsd még egy-két mondattal...
Back to top Go down
Angelina Black
Vérfarkas
Vérfarkas
Angelina Black


Posts : 13
Join date : 2009-10-28

Angelina Black Empty
PostSubject: Angelina Black   Angelina Black Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:29 am

Angelina Black 2yza88j

Angelina Black Uxrlynqc5ya34ne8rz
Angelina Black

Angelina Black 169ncye


    × TELJES NÉV: Angelina Black
    × BECENÉV: Ang, Lina
    × KOR: 107 amúgy 19-nak néz ki
    × NEM: lány
    × FAJ: vérfarkas

    × SZÜLETÉSI HELY: London
    × SZÜLETÉSI IDŐ: 1974 szeptember 2.
    × CSALÁD:
    - apa: Daniel Dream – meghalt – ő volt a farkas a családban
    - anya: Cloe Gry Dream - meghalt

    × ELSŐ ÁTALAKULÁS IDEJE: 1992-ben
    × KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: nagyon gyorsan tud futni, ő a leggyorsabb valószínűleg az egész falkában…



Angelina Black 25guttc


    × ÉLETTÖRTÉNET: Emberi múlt: – 1974-ben születtem meg egy kissé esős napon. Anyám mindennél jobban örült a születésemnek, apám viszont egyenesen írózott attól, hogy én a földre kerültem. Egyenesen rettegett attól, mindig is életében, hogy gyereke legyen…de mikor anyám teherbe esett már nem sok választása volt, és ezt sajnos mindig is a tudomásomra hozta. Állandóan elmesélte nekem esténként kisgyerekkoromban, hogy ő mennyire nem szertett volna gyereket és, hogy őszinte legyen nekem sem örült és most sem különösebben szeret.
    Viszont mikor anyám meghalt 10 éves koromban apámra maradtam. Apám sosem akart beszélni anyám halálláról, pedig tisztában voltam vele mi is történt.
    Minden napomat pokollá tette s én kezdtem elvadulni. Gyógyszerekhez nyúltam de egy idő után rá kellett jönnöm, hogy ez sem segített huzamosabb ideig. Viszont úgy éreztem valamibe bánatomat bele kell ölnöm így 14 évesen elkezdtem cigarettázni és ezt most is berögződésem maradt. Már nem is a nikotin hiánya az igazi fájdalom hanem csak a fogása hiányzik.
    Viszont miután összekerültem 19 éves koromban egy fiúval az egész életem megváltozott…szó szerint…

    Vérfarkasi múlt: – A férfi nem volt más mint vámpír természetesen én erről semmit de semmit nem tudtam. Halkan meghúzta magát mellettem de ő valami olyat érzett bennem amit eddig senki más, és ezt meg is mondta nekem.
    Egyre idegesebb lettem emiatt…sokszor veszekedtem vele viszont a barátság egy idő után szerelem lett…s így a veszekedések is hatalmasabbak lettek még nem egy nap gyilkossággal fenyegetett…azt mondta először velem végez majd önmagával…erre én hihetetlenül megharagudtam rá s akaratomon kívül testemen hullám szaladt keresztül s egy hatalmas fekete farkas tört ki a bőrömből. Fájt az átváltozás…fájt mindenem… a légzésem, látásom, szaglásom hihetetlenül lelassult s azt hittem itt a vég. Meg sem értettem, hogy mi történt. Azt hittem ez csak egy rémálom…de a fájdalom nagyobb volt s én összerogytam, majd úgy feküdtem a földön. A férfi miután bevégezte amit kellett elmenekült…s nem is láttam többé.
    Apám megtalált s ő segített nekem…ez volt az egyetlen jó tette életemben. Viszont miután úgy gondolta bírok magammal…elment s már csak évek után kaptam a hírt, hogy őt is elveszítettem.
    Ezután jöttem ide, hogy ne legyek egyedül…


Angelina Black 2jd3n6a


    × KINÉZET: Meleg a testem minden egyes porcikája… Ahhoz képest, hogy farkas vagyok nem nőttem túl nagyra és nem is tűnök ki ezáltal az emberek közül. Megjelenésem tiszteletet sugároz mások számára viszont elég vékony vagyok…
    Hajam vörös melyet szeretek változtatni. Volt már szinte minden színű, lila, piros, narancs és citromsárga, szőke és hasonlók. Szemem meghatározhatatlan színű…zöldes-barna és ez hangulatomtól függően változik.
    Farkasként fekete bundám van és zöldes szemem.

    ×JELLEM: Igazi vadóc típus. Eléggé hangulatfüggő így mikor rossz kedve vagy elég bunkó tud lenni ha viszont jó kedve van akkor kedves, segítőkész.
    Nem könnyen enged magához közel embereket akiket viszont megkedvel azokért tűzbe is menne.

    × MIT SZERET: -izgamas dolgok
    -átváltozás
    -farkas lát

    × MIT NEM SZERET: – aki utálja az életét
    -a vámpírokkal nincs jóban

    × GYENGESÉGEI: nem könnyen nyílik meg az embereknek, csak a falkatagokban bízik igazán

    × ERŐSSÉGEI: a futás…ebben éli ki magát, mint ember és mint farkas is
    Amúgy nagyon megértő tud lenni


Last edited by Angelina Black on Sun Dec 13, 2009 5:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
 
Angelina Black
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever[Alex-Angelina]
» Blanca Angelina Megan Bianca Isabell Woods Kerestetik= Blanca Woods= Bambi
» Jacob Black

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight világ :: .karakterek. :: .előtörténetek. :: .vérfarkasok.-
Jump to: